Slaid

EELISED

 • Optimaalne kliima

  Boksi kliima on koera jaoks aastaringselt optimaalne

 • Multifunktsionaalne

  Võib kasutada nii treileri, kuudi kui panipaigana

 • Pikk kasutusiga

  Treileri kasutusiga rohkem kui 20 aastat

 • Lihtne ühendus sõidukiga

  Veokonksuga ühendamine on lihtne ja kiire

 • Vargakindel

  Lukustatav veopea kaitseb varguse eest

 • Sõiduk on alati puhas

  Koera transportimine treileriga hoiab puhtana teie auto

Suurepärane mahutavus

Koeraboksid on ruumikad ja kõrged. Koer saab seal vastavalt soovile, kas seista või lamada. Koeral ei teki enam stressi, sest teda häirivad faktorid on likvideeritud – autoraadio, reisijate omavahelised vestlused, ümbritsev liiklus jne. Treileris ei teki koeral “merehaigust”. Loom saab treileris olla omaette rahulikult ja soovi korral ka magada. Tänu sellele on koer sihtpunkti kohale jõudes puhanud, rõõmus ja hea väljanägemisega. Koeraomanikud on öelnud, et kui koerale pakkuda valikuvõimalust, kas hüpata autosse või minna treilerisse, valivad nad iga kord treileri.

Ilmastikukindlad materjalid

Optimaalne kliima aastaringselt

Tänu kahekihilistele kõrgrõhu-vahtisolatsiooniga klaaskiudplaatidele (samuti ka uksed ja põrandaplaat), on boksi kliima koera jaoks aastaringselt optimaalne! Boksi põrandal on kas puitsõrestik või kummimatt. Koeratreileris viibinud koerte hingeldamist ei täheldatud isegi 32ºC kraadise välisõhu temperatuuri korral. Talvel olid koeratreileri toad soojad ja hubased ka -28º C välisõhu kraadi juures. See tähendab seda, et suvel ei kuumene koerad üle ja talvel nad ka ei külmeta! Samamoodi nagu kuudi, kütab koer oma kehatemperatuuriga soojaks ka boksi. Ja soojaks see jääbki.

Metallikaitse välitingimustes

Kõik konstruktsiooni liitekohad ja ühendused on valmistatud anodeeritud alumiiniumprofiilidest! Anodeerimine on elektrokeemiline protsess, milles anoodiks olev puhastatud alumiiniumtoorik (näiteks tehaseviimistlusega profiil) kastetakse happelisse elektrolüüti. Elektrokeemiline reaktsioon toimub alumiiniumi ja elektrolüüdilahuse kontaktpinnal ja viib ettenähtud vastupidava alumiiniumoksiidi kihi moodustamiseni. Protsessi käigus tuleb sulgeda (tihendada) alumiiniumoksiidi poorid. Tulemuseks on läbipaistev, värvitu oksiidikiht, mis moodustab metallile kestva kaitse. Metalsete koostisosade sisseviimisega pooridesse enne tihendamist saab muidu värvitut oksiidikihti toonida (hele, kahvatu, keskmine või tume pronks ja must).